Kısaca Bilgi

doğrultma

doğrultma
1

Metal Bilim : Sıvı ortamlı fırın ve yunakların uygulamalarla bozulan ortamlarının bileşimini, yeniden doğru ve çalışır duruma getirmek için, yapılan denetim ve kimyasal özdekleri katım işlemi.

2

Otomotiv : Motorlu taşıtlarda, dış etkileri karşılayan, saçtan yapılmış, gereğinde doğrultulabilen gövde.

3

Teknoloji : 2- straightening, redressing

4

Teknoloji : metalbilim: Sıvı ortamlı fırın ve yunakların zamanla bozulan ortamlarının bileşimini yeniden doğru, işleyebilir duruma getirmek için yapılan denetim ve kimyasal özdekleri katma işlemi. 2. elektrik: Dalgalı akımı doğru akıma ya da doğru akımı dalgalı akıma çevirme.

5

Ad : Doğrultmak işi.

Kaynak : YasinKa.Net/doğrultma

akım ne demek dalga nedir dalgalı tanımı denetim anlamı doğru anlamı doğrultmaç ne demek doğrultmak nedir doğrultman tanımı durum anlamı elektrik ne demek etki nedir fırın tanımı gerek anlamı getirmek ne demek gövde nedir için tanımı işle anlamı işlem ne demek karşılayan nedir katı ne demek katım tanımı katma anlamı kimyasal ne demek metalbilim nedir motor tanımı ortam anlamı sıvı ne demek taşıt nedir yapı tanımı yeni anlamı yeniden ne demek yunak nedir zamanla tanımı

doğrultma ne demek, doğrultma nedir sorularına karşılık, 9 harfli doğrultma sözcüğünün Türkçe sözlük anlamı veya tanımının kısaca açıklandığı bu ne demek ve nedir sayfasında, ayrıca doğrultma teknik teriminin Teknoloji, Metal Bilim, Otomotiv kategorilerindeki anlamlarına ve doğrultma ile ilgili toplam 33 kelime, teknik terim, birleşik kelime, atasözü, isim, deyim ve/veya sözcük anlamlarına aşağıdaki bağlantılarla ulaşabilirsiniz.